_HLEDAT
« Květen 2023 »
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Sponzoři

Sponzoři klubové výstavy 2018

Každým rokem naší vyjímečné, jediné akce, kdy se chlubíme těmi nejlepšími jedinci a máme možnost je najednou a společně předvést mezi chovateli, vystavovateli a našimi přáteli se také těšíme čím dál kvalitnějšímu sponzoringu.

Faktem je, že především věrnosti našich drahých sponzorů a také díky naší klubové jednatelce, paní Janě Štěpánkové, která se snaží co nejvíce naši klubovou výstavu co nejvíce zpropagovat a společně s našimi sponzory zatraktivnit.

A na co se tedy v roce letošním můžeme těšit?

 

 

Nádherné ceny pro naši jedinou akci v roce připravil i tým majitelů Tombouktou´s Liyaqat, našich úžasných a aktivních členů - manželé Dáša a Petr Keberlovi. Výrobu těchto skvostů na sebe převzal Petr Keberle.

V kruhu nám to letost bude jistě mnohem více slušet za stojany pro umístěné a pro jejich pořadí...
.. ale vytavovatelé se mohou  především těšit kromě jiných cen na překrásný skleněný skvost pro BOB azawakh a sloughi. 
Už nyní bychom si přáli tuto cenu doma mít...

Děkujeme.

Tak jako v minulosti, tak i letos na nás nezapomněla firma paní Renaty Mildner DG DogGear, která se specializuje na potřeby především pro chrty. 
Tuto společnost již není v dnešní době představovat, připomeňme si jen, že se jedná o výhradně českou firmu a jejich výrobky se vyrábí výhradě v ČR a při jejich výrobě kladou důraz na kvalitu, použité materiály, ale i na detaily a bezpečnost pejsků. Všechny výrobky jsou vyráběny ručně a velikostně jsou již od těch nejmenších crtíků.  

Krédo společnosti zní:
"Věřte, že v našem produktu bude Váš chrt vypadat opravdu stylově."

A i my to víme!
Firma na facebooku.

Děkujeme.

Dalším partnerem a podporovatelem je společnost CALIBRA , která nás sponzoruje již pátým rokem !!!!

Calibra plně respektuje individuální požadavky na výživu zvířat. Každá receptura je sestavena dle fyziologických nároků pro konkrétní výživovou kategorii. Všechny receptury jsou vyvíjeny na základě předchozích zkušeností a jsou neustále zlepšovány dle nejmodernějších poznatků i požadavků na výživu.

Nutno v dnešní době podotknout, že Calibra je zodpovědná a proto netestuje na zvířatech!

Její krmiva jsou vyráběna dle nejpřísnějších kritérií v souladu s požadavky normy ISO 9001 a vyrobní proces je monitorován kontrolní technologií kritických bodů HACCP.

I Calibra již existuje na facebooku

Děkujeme.

KRMIVA  SALAČ

VELKOOBCHOD SALAČ vznikl v roce 1991 a od této doby nepřetržitě působí na českém trhu krmiv pro malá zvířata. Tato více než dvacetiletá doba činnosti, kdy se zaměření naší firmy formovalo dle velmi dynamického rozvoje českého trhu, nám významně pomohla při hledání nejvhodnějšího sortimentu pro veterináře a specializované prodejny, kteří zajišťují požadavky nejnáročnějších chovatelů.

Velkoobchod Salač je též výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku amerických, italských a nově i španělských superprémiových granulí.
A vedle krmiv a pochoutek nabízejí i chovatelské prostředky, hračky, vodítka, pelíšky, krmivo a podestýlky pro ptactvo a drobné hlodavce a nově i velké balení krmných směsí pro domácí zvířata.
 
Facebookový profil je dnes již pro takovou společnost samozřejmostí.
 
DĚKUJEME!
 

MAPES

Mapes je česká rodinná firma, která vznikla v květnu 1990.

Specializuje se na výrobu velmi kvalitního a stoprocentně přírodního sušeného doplňkového krmiva pro psy. Od samého začátku má v této skupině krmiva na našem trhu nejširší sortiment a stále se snaží hledat nové produkty.
Jejich pochoutky vyhovují přirozeným požadavků šelmy na potravu. 
Výrobní program je přitom sestaven tak, aby se setkal s individuálními potřebami různých ras psů. Své pochoutky v něm najdou malá i velká štěňata, starý bezzubý pes, psi trpící nechutenstvím i psi s nadbytečnými kilogramy. Výroba probíhá v moderních prostorách dvou provozů a je pod stálým veterinárním dohledem.

Značnou část produkce vyváží do mnoha zemí Evropské unie, Švýcarska.
Mapes slaví již 25.let na trhu. 

Přátelé této společnosti získají na facebooku ty nejčerstvější informace, krásná videa i fotografie spokojených zákazníků.

DĚKUJEME!


A dalším našim nově získaným sponzorem a na něhož se velice těšíme je:

Společnost HAF DECOR
je firma spíše čtyřnohá, než-li dvounohá, o tolik zvířat se starají a těší se z jejich přítomnosti.
"Všechno co vyrábíme jsou vesměs užitečný věci.", jak sami sebe propagují. A mají opravdu co nabízet: Hrnečky, plechové cedulky do  exteriéru i interiéru, podložky pod myši.. 
Všechny jejich materiály a barvy jsou nezávadné.

Každému kočkomilovi, ale především chrtaři naše chovatelské srdce zaplesá nad jejich malebnými a mnohdy humornými výrobky. Nakonec jejich samotné webové stránky potěší každého z nás.

Na facebooku už mají spoustu příznivců. 

Děkujeme.

♥♥♥


A naším mediálním partnerem, který je nám věrný jako pes je

PES PŘÍTEL ČLOVĚKA 

 je časopis na našem trhu přes šedesát let, časopis, který zná snad každý pejskař. Je to nejčtenější kynologické médium pro chov a výcvik psů všech plemen. Přes půl století přináší informace, rady, reportáže, příběhy i fotografie z kynologie nováčkům, zájemcům o to své plemeno, majitelům psů, ale i zkušeným chovatelům.

 Naším exkluzívním mediálním partnerem je již šestý rok! 

Redakce časopisu má i facebookový profil.  

 DĚKUJEME!

♥♥♥


Zpět