• Pořádáme výstavy

  Klub každoročně pořádá v letních měsících klubovou výstavu se zadáváním titulu  CAC a Klubový vítěz

   

  více
 • Chov

  Náš klub maximálně staví na osobnosti a odpovědnosti chovatele. Dává mu proto volnost při výběru krycích psů. Specializovaní poradci chovu u nás opravdu radí, nikoliv rozhodují. O tom, že se tento směr chovu osvědčil, svědčí výsledky našich členů jak na poli výstavním, tak i sportovním.

  více
 • Pořádáme coursingové závody

  Klub pořádal každým rokem na jaře a na podzim coursing. V současnosti však tyto závody nepořádáme. 

  více
 • Informace pro širokou veřejnost

  Nabízíme Vám možnost uveřejňovat Vaše články, fotografie, ale i inzerci. Za veškeré příspěvky budeme rádi. Pokud Vás trápí jakýkoliv dotaz ohledně chovu a nebo uvažujete o pořízení krásného azawakha nebo ušlechtilé sloughi z kvalitních a zdravých odchovů – ptejte se, pište, obracejte se na nás, rádi všem s radostí poradíme.

  více
_HLEDAT
« Březen 2019 »
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             

Novinky o našich chrtech

Přihláška na klubovou výstavu - Chržín 2018

Věnujte prosím pozornost nově vložené přihlášce na klubovou výstavu Chržín 2018, která je upravená dle směrnice EU - General Data Protection Regulation, která platí ode dne  25.5.2018.
Vystavovatel písemně souhlasí s nakládáním osobních údajů, a Klub saharských chrtů se zavazuje tyto data chránit.

Please pay attention to the newly submitted application for the Chržín 2018 club show, which is modified according to the EU General Data Protection Regulation, valid from 25.5.2018. The exhibitor agrees in writing to the handling of personal data, and the Saharan Sighthound Club undertakes to protect these data.

zobrazit všechny

Oficiální web chovatelů saharských chrtů

Klub saharských chrtů dobrovolně sdružuje chovatele, majitele i příznivce plemen azawakh a sloughi. Klub vznikl již v roce  1999 a je jediným specializovaným klubem pro tato plemena v České republice! Klub je prostřednictvím ČMKU členem FCI.

Na našem webu najdete veškeré informace o těchto krásných a výjimečných chrtích plemenech, o chovatelských stanicích i výstavách
a samozřejmě kontakty na naše poradce chovů.

Doufáme, že na našich stránkách naleznete vše potřebné. Pokud byste měli dotaz, napište nám!