• Pořádáme výstavy

  Klub každoročně pořádá v letních měsících klubovou výstavu se zadáváním titulu  CAC a Klubový vítěz

   

  více
 • Chov

  Náš klub maximálně staví na osobnosti a odpovědnosti chovatele. Dává mu proto volnost při výběru krycích psů. Specializovaní poradci chovu u nás opravdu radí, nikoliv rozhodují. O tom, že se tento směr chovu osvědčil, svědčí výsledky našich členů jak na poli výstavním, tak i sportovním.

  více
 • Pořádáme coursingové závody

  Klub pořádal každým rokem na jaře a na podzim coursing. V současnosti však tyto závody nepořádáme. 

  více
 • Informace pro širokou veřejnost

  Nabízíme Vám možnost uveřejňovat Vaše články, fotografie, ale i inzerci. Za veškeré příspěvky budeme rádi. Pokud Vás trápí jakýkoliv dotaz ohledně chovu a nebo uvažujete o pořízení krásného azawakha nebo ušlechtilé sloughi z kvalitních a zdravých odchovů – ptejte se, pište, obracejte se na nás, rádi všem s radostí poradíme.

  více
_HLEDAT
« Duben 2018 »
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Novinky o našich chrtech

Akční závodní jaro

O opravdu akční jaro se co do závodních úspěchů postarali naše dva nejvýraznější a momentálně nejúspěšnější "azavačí" týmy. Více v sekci výsledků sportovních akcí.

zobrazit všechny

Oficiální web chovatelů saharských chrtů

Klub saharských chrtů dobrovolně sdružuje chovatele, majitele i příznivce plemen azawakh a sloughi. Klub vznikl již v roce  1999 a je jediným specializovaným klubem pro tato plemena v České republice! Klub je prostřednictvím ČMKU členem FCI.

Na našem webu najdete veškeré informace o těchto krásných a výjimečných chrtích plemenech, o chovatelských stanicích i výstavách
a samozřejmě kontakty na naše poradce chovů.

Doufáme, že na našich stránkách naleznete vše potřebné. Pokud byste měli dotaz, napište nám!