_HLEDAT
« Červen 2023 »
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Sponzoři

Sponzoři klubové výstavy 2017

Vystavovatelé klubové výstavy Křtiny se mohou těšit na ceny a pozornosti od těchno našich drahých sponzorů:

PES PŘÍTEL ČLOVĚKA 

je časopis na našem trhu přes šedesát let, časopis, který zná snad každý pejskař. Je to nejčtenější kynologické médium pro chov a výcvik psů všech plemen. Přes půl století přináší informace, rady, reportáže, příběhy i fotografie z kynologie nováčkům, zájemcům o to své plemeno, majitelům psů, ale i zkušeným chovatelům.

Naším exkluzívním mediálním partnerem je již pátým rokem! 

Redakce časopisu má i facebookový profil.  

DĚKUJEME!

 ♥

 

Naším hlavním sponzorem je společnost 

CALIBRA 

která nás sponzoruje již čtvrtým rokem.
Calibra plně respektuje individuální požadavky na výživu zvířat. Každá receptura je sestavena dle fyziologických nároků pro konkrétní výživovou kategorii. Všechny receptury jsou vyvíjeny na základě předchozích zkušeností a jsou neustále zlepšovány dle nejmodernějších poznatků i požadavků na výživu.


Nutno v dnešní době podotknout, že Calibra je zodpovědná a proto netestuje na zvířatech!

Její krmiva jsou vyráběna dle nejpřísnějších kritérií v souladu s požadavky normy ISO 9001 a vyrobní proces je monitorován kontrolní technologií kritických bodů HACCP.

Společnost Calibra navíc pomáhá a podporuje při dalších psích projektech.

Calibru samozřejmě vyhledáte na internetu i na Facebooku.

DĚKUJEME!

 

Dalším naprosto věrným sponzorem je společnost DG DogGear, speciálně pro chrty, společnost u níž správný chrtař pořídí od obojků a vodítek, veškerého chrtího oblečení, vybavení pro závodní chrty, postrojů, pelíšků a deček až po krmivo a dokonce i "něco" pro lidi. 

Společnost se bravurně pohybuje i na zahraničním  chrtařském trhu. 
Tuto společnost založila již v roce majitelka, paní Renáta Mildner, která je našemu klubu po několik let neuvěřitelně nakloněna.

Na facebookovém profilu může každý zájemce i přítel sledovat novinky pro své chrtí miláčky.

DĚKUJEME!

 

Novými sponzory naší klubové výstavy pro tento rok jsou:

KRMIVA  SALAČ

VELKOOBCHOD SALAČ vznikl v roce 1991 a od této doby nepřetržitě působí na českém trhu krmiv pro malá zvířata. Tato více než dvacetiletá doba činnosti, kdy se zaměření naší firmy formovalo dle velmi dynamického rozvoje českého trhu, nám významně pomohla při hledání nejvhodnějšího sortimentu pro veterináře a specializované prodejny, kteří zajišťují požadavky nejnáročnějších chovatelů.

Velkoobchod Salač je též výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku amerických, italských a nově i španělských superprémiových granulí.
A vedle krmiv a pochoutek nabízejí i chovatelské prostředky, hračky, vodítka, pelíšky, krmivo a podestýlky pro ptactvo a drobné hlodavce a nově i velké balení krmných směsí pro domácí zvířata.
 
Facebookový profil je dnes již pro takovou společnost samozřejmostí.
 
DĚKUJEME!
 
 
 
 
MAPES

Mapes je česká rodinná firma, která vznikla v květnu 1990.

Specializuje se na výrobu velmi kvalitního a stoprocentně přírodního sušeného doplňkového krmiva pro psy. Od samého začátku má v této skupině krmiva na našem trhu nejširší sortiment a stále se snaží hledat nové produkty.
Jejich pochoutky vyhovují přirozeným požadavků šelmy na potravu.
Výrobní program je přitom sestaven tak, aby se setkal s individuálními potřebami různých ras psů. Své pochoutky v něm najdou malá i velká štěňata, starý bezzubý pes, psi trpící nechutenstvím i psi s nadbytečnými kilogramy. Výroba probíhá v moderních prostorách dvou provozů a je pod stálým veterinárním dohledem.

Značnou část produkce vyváží do mnoha zemí Evropské unie, Švýcarska.
Mapes slaví již 25.let na trhu.

Přátelé této společnosti získají na facebooku ty nejčerstvější informace, krásná videa i fotografie spokojených zákazníků.

DĚKUJEME!

 

 
Tuto společnost netřeba kynologům snad ani představovat.

Firma, jenž vyrábí ucelenou řadou produktů Arpalit NEO, které ošetřují srst našich domácích mazlíčků a poskytují dlouhodobý účinek proti blechám, klíšťatům, vším, všenkám a jejich vývojovým stádiím.
 
A jak hlásí Arpalit neo - a my doplňujeme - my to víme:

"ARPALIT Neo udělá z našich mazlíčků hvězdu každé společnosti"
 
I Arpalit Neo nezůstává se zveřejňováním svých novinek
na sociálních sítí  pozadu.
 
DĚKUJEME!
 
 
Zpět